Regulamin Sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.em-market.pl

 

1. Postanowienia ogólne:

 

1.1. Sklep internetowy działający pod adresem www.em-market.pl prowadzony jest przez

firmę:

PLANETA EKO,   Niedźwiada Duża 31, Łaziska 24-335

1.2. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji usług w sklepie internetowym „em-market.pl”.

 

2. Zasady dokonywania zakupów:

 

2.1. Domniemywa się, że Użytkownik sklepu zapoznał się z treścią regulaminu przed złożeniem zamówienia.

2.2. Zamówienie jest realizowane pod warunkiem prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz wybrania sposobu zapłaty i dostawy towaru.

2.3. Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

2.4. W przypadku płatności za pobraniem em-market.pl zastrzega sobie w razie wątpliwości, prawo do weryfikacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

2.5. W przypadku, gdy ze względu na brak zamówionego towaru skompletowanie całego zamówienia jest niemożliwe w ustalonym terminie, Zamawiający zostanie poinformowany o niekompletności zamówienia. Ponadto zostanie poinformowany o możliwości jego zrealizowania w terminie późniejszym lub w terminie normalnym, ale z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia cała kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto z, którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane.

2.6. Zamawiający sugeruje się opisem produktu, a nie jego zdjęciem.

2.7. Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego w terminie od 1- 7 dni roboczych.

2.8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności finansowej za nieudane zakupy klientów. Prosimy więc o przemyślane zakupy.

 

3. Ceny produktów:

 

3.1. Ceny podane na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki, które pokrywa Zamawiający.

3.2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty oraz zmiany cen bez podania przyczyny i bez uprzedzenia. W przypadku zmiany cen podanych na stronie sklepu obowiązują ceny w momencie składania zamówienia.

3.3. O promocjach i wyprzedażach w sklepie internetowym decyduje zespół sklepu em-market.pl

3.4. Dokonując zakupów w sklepie internetowym nie ma możliwości bezpośredniego korzystania z rabatów wynikających z programu lojalnościowego EM-WICI.

 

4. Realizacja dostaw:

 

4.1. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem:

       - Poczty Polskiej przesyłka biznesowa priorytetowa – deklarowany termin doręczenia wynosi 1 – 3 dni robocze,

4.2. Oferujemy wysyłkę wyłącznie na terenie Polski.

4.3. Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.

4.4. Wszystkie zamówienia są realizowane w terminie od 1- 7 dni roboczych. Do czasu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas dostawy.

4.5. Koszt opakowania i dostawy:

Koszty dostawy są zależne od formy płatności, sposobu odbioru zamówienia i jego wagi.

 

Cennik za przesyłki:

 

 

SPOSÓB ODBIORU ZAMÓWIENIA

FORMA PŁATNOŚCI

CENA

WAGA

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

 

Przedpłata

12,00 zł

do 30 kg

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

Gotówka

przy odbiorze

19,00 zł

do 30 kg

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

Przedpłata

24,00 zł

od 30 do 60 kg

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

Gotówka

przy odbiorze

38,00 zł

od 30 do 60 kg

Odbiór osobisty

Gotówka

0,00 zł

-

 

 UWAGA!!!

 Zamówienia ważące ponad 60 kg realizowane wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym.5. Formy płatności:

 

5.1. Na terenie RP za zakupy w naszym sklepie Zamawiający może zapłacić na dwa sposoby :

       - przelew bankowy - Płatność przelewem bankowym należy zrealizować w przeciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia. Niedokonanie płatności w tym terminie może doprowadzić do anulowania zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku.

PLANETA EKO,  Niedźwiada Duża 31, Łaziska 24-335

Nr konta: 19 1140 2004 0000 3202 7622 5077

      - płatność przy odbiorze,

     

5.2. Wszystkie kraje Świata z wyłączeniem RP płatność przelewem bankowym.

 

6. Reklamacje i zwroty:

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca cenę produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia od Zamawiającego, pod warunkiem, że produkt jest oryginalnie zapakowany i nienaruszony. Koszty dostaw oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon, faktura proforma lub faktura VAT). Sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opisy produktów umieszczonych na etykietach.

 

7. Polityka prywatności:

 

Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych sklepu w celu podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie.

 

8. Bezpieczeństwo transakcji:

 

Sklep nie ma dostępu do numerów kart kredytowych ani haseł dostępu do kont bankowych swoich klientów. Więcej o bezpieczeństwie płatności znajdziesz na stronie payu.pl

 

9. Postanowienia końcowe:

 

9.1. Każdy prezentowany produkt nie jest lekiem w myśl prawa polskiego, nie zawiera cech leczniczych i należy m.in. do grupy suplementów. Produkt nie może zastępować zdrowej diety, jest jedynie środkiem wspomagającym prawidłowe działanie organizmu. Opis produktu pełni funkcję informacyjną i nie zastąpi rozmowy z lekarzem. Przed użyciem należy skonsultować działanie suplementu z lekarzem bądź farmaceutą.

9.2. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.

Em-market.pl © powered by OpenCart, wykonanie sklepy internetowe CI4